Wiera Küünlakoda

Ogarate talude võrgustik (13)
WIERA küünlakoda on haruldane omasuguste seas, mis asub keset puutumatut loodust, kaugel suurtest linnadest ning teedest, kus laiuvad looduslikud rohumaad, metsad ning orud.

WIERA käsitööküünalde töökoda asub PÕLVAMAAL, Võhandu jõe Ürgoru veerel, Viira külas, Protto talus. Meie talus valmivad keskkonnasõbralikud ning Eestis ainulaadsed puidust tahtidega käsitööküünlad. Lisaks tootmisele asub küünlakojas ka KÜÜNLAPOOD, kust on lisaks võrratutele küünaldele võimalik osta Põlvamaal valminud käsitööd.

KÜÜNLAKODA on koht, mis on täis häid aroome, mõtteid ja tegusid – küünlategusid. Ukselävel kohtad häid aroome, mis kutsuvad Sind sisse astuma. Meie hubases küünlakojas askeldab igapäevaselt küünlameister, kelle käeall valmivad looduslikud käsitööküünlad.

WIERA KÜÜNLAKOJAST on võimalik läbi astuda perega, sõpruskonnaga või suurema grupiga. GRUPIKÜLASTUSE korral helista või kirjuta, mis ajal ning kuupäeval soovid külastada meie talu. Küünlakoja meister teeb külastajaile tasuta ringkäigu, mille raames tutvustatakse lühidalt talu, selle ümbrust ning räägitakse küünlavalmistamisest. Küünlakoja lahke meister õpetab ka ette tellimisel küünalde kunsti.

Leia aeg, et kohale tulla…

Vaata veel:

Küünlakoda meedias: