Neitsijärve loovusait – ülevaade

Neitsijärve loovusait - ülevaade

Tutvustus

Me teeme mõtlemise ja otsustamise lihtsaks! Meie tuumoskus on panna Sinu inimesed omavahel tulemuslikult asju arutama, uusi seoseid looma ning uusi lahendusi välja töötama – me aitame Sinu meeskonnal tekitada innovatsiooni

Neitsijärve loovusait - ülevaade

Neitsijärve Loovusait ongi innovatsioonistuudio – arhailised ja unikaalsed koolitus- ja seminariruumid, kus saad koos oma meeskonnaga süveneda. Stuudiosse, nagu ikka, tullakse uusi asju looma. Stuudios on olemas vastav tehnika (=nutika mõtlemise tehnikad ja abivahendid ning aida jaoks kohandatud versioon meie nelja rolli mudelist) ja mingi asjapulk, kes seda tehnikat teie jaoks tööle oskab panna (=kogenud juhendaja). See kokku ongi põhjus miks tulla oma äri võtmeküsimusi läbi mõtlema ja uut tulevikku looma just siia – innovatsioonistuudisosse.

See tervik paneb Su meeskonna tööle, aitab süveneda ja otsustada.

Tahad tankida puhast nutikust?

Nutikuse tankla on 1,5 tunnine lustakas töötuba, mis sobib Sinu seltskonna Lõuna-Eesti turismimarsruudi täiendamiseks. Pakume võimalust saada nii uusi teadmisi kui kogemusi oma mõtlemise kohta – saad proovida üllatavate tulemustega illustreerivaid harjutusi kui ammutada uusi teadmisi “söödavaks” tehtud materjalidest. Osalejad saavad proovida ka lihtsamaid ideede genereerimise tehnikaid – proovivad oma aju tavapärasest erinevalt “tööle sundida”.

Soovi korral on võimalik see lustakas töötuba integreerida teie turismimarsruuti ka nii, et eespool kirjeldatud käigus saavad osalejad teha ka põgusa tagasivaate reisi parimatele hetkedele – seega sobib see hästi ka näiteks viimaseks peatuseks enne reisi lõppu. Nagu täpp “i” peal.

Nutikuse tankla on osa Lõuna-Eestit katvast innovatsioonimarsruudist, mille voldikut saad vaadata siit.

Mis maksab?

Grupi suurus ja maksumus: 8-12 inimeseline grupp; 15 eurot / inimene.

Kus?

Toimumise koht on meie stuudio Neitsijärvel – ilusa ilmaga osaliselt sees, osaliselt väljas, kehvema ilma korral ainult siseruumides; asukoha leiad siit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post